ALO 144 SOSYAL YARDIM HATTI PERSONELİNE YÖNELİK HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI (03-06 Nisan 2017)

         Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği koordinesinde Alo 144 Sosyal Yardım Hattı Personeline Yönelik Hizmet İçi Eğitim Programı 03-06 Nisan 2017 tarihleri arasında Gaziantep ilinde gerçekleştirilmiştir.

        4 gün süren hizmet içi eğitim programına Alo 144 Sosyal Yardım Hattı’nda görev yapan bütün personel (101 kişi) katılmıştır. Çağrı Merkezi hizmetinin devam etmesi nedeni ile personel iki gruba ayrılmış, sabah 09:00-12:50 saatleri arasında birinci gruba yönelik, öğleden sonra 14:00-17:50 saatleri arasında ise ikinci gruba yönelik eğitim verilmiştir.
         
         Eğitim, Gaziantep Büyükşehir Belediyesine ait eğitim salonunda gerçekleştirilmiştir. Eğitimin birinci günü Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü ile Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, ikinci günü Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü, üçüncü günü Hukuk Müşavirliği, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı ve Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı, dördüncü günü Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün görev alanı kapsamında yer alan konulara ilişkin eğitim verilmiştir. Toplam 16 eğitici personel görev almıştır. Böylece Çağrı Merkezi personelinin güncel mevzuat, proje ve faaliyetler hakkında bilgi sahibi olması sağlanmıştır.


Sonraki Sayfa: İnsanlarımızın ev yapmasına, ev almasına veya bakım onarım harcamalarına katkı veriyoruz

Önceki Sayfa : ALO 183 SOSYAL DESTEK HATTI PERSONELİNE YÖNELİK HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI (17-21 Nisan 2017)