ALO 144 SOSYAL YARDIM HATTI PERSONELİNE YÖNELİK HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI (28-29 NİSAN 2018)

Gaziantep ilinde hizmet veren Alo 144 Sosyal Yardım Hattı Personeline Yönelik Hizmet İçi Eğitim Programı 28-29 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.
Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği’nin koordinesinde gerçekleştirilen eğitim programına Alo 144 Sosyal Yardım Hattı’nda görev yapan tüm personel katılmıştır.  Eğitim, Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Konferans Salonunda, 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşmiş ve Bakanlığımız merkez teşkilatında görev yapan toplam 11 eğitici personel görev almıştır.
Eğitimin birinci günü Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün görev alanı kapsamında yer alan konular anlatılmış, ikinci gün ise Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı görev alanı kapsamında yer alan konular anlatılmıştır. Çağrı Merkezi personelinin Bakanlığın güncel mevzuatı, proje ve faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olması sağlanmıştır.


Sonraki Sayfa: ALO 183 SOSYAL DESTEK HATTI PERSONELİNE YÖNELİK HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI (02-11 MAYIS 2018)

Önceki Sayfa : SERKAN BAKIROĞLU ARAMIZDAN AYRILDI